Navigace

Odeslat stránku e-mailem

Obsah

Změna ve složení Zastupitelstva obce Lužná

Typ: ostatní
Vážení spoluobčané. Dne 18.12.2020 rezignoval na výkon funkce člena Zastupitelstva obce Lužná Oldich Krabec. Od 19.12.2020 na uvolněné místo ze zákona nastoupil 1.náhradník volebního uskupení Barbora, Petr Dufek. Jménem Zastupitelstva obce Lužná děkuji panu Krabcovi za 2 roky přínosné práce v Zastupitelstvu obce Lužná a novému nastupujícímu zastupiteli panu Dufkovi přeji hodně úspěchů ve výkonu funkce zastupitele. Egertová,místostarostka

Vytvořeno: 24. 1. 2021
Poslední aktualizace: 25. 1. 2021 06:54
Autor: Správce Webu